סל הקניות ריק

קיש מקמח כוסמין | פשטידה מקמח כוסמין - פתפותים

על פשטידה מקמח כוסמין

בבית הקפה ובמאפיית, המתמחה במאפים מקמח מאה אחוז כוסמין, מוצע מבחר טעים ובריא של מוצרי אפייה הכולל גם פשטידה מקמח כוסמין. את הפשטידה תוכלו להשיג גם בנקודות מכירה שונות ברחבי הארץ .

 

אז מה זה כוסמין?

קודם כל, אל תתבלבלו בין כוסמין לכוסמת. אלו הם שני מוצרי מזון שונים בתכלית. כוסמין הינו זן עתיק של דגן בעל גרגרים מוארכים בגווני חום, הנפוץ במזרח אירופה. למעשה הוא קרוב רחוק של החיטה אשר האדם גילה כבר לפני שבעת אלפים שנה. יחד עם זאת, מכיוון שחיטה יותר קל לגדל מכוסמין, היא תפסה את מקומו כמרכיב תזונה מרכזי בחברות מערביות. בעשורים האחרונים, עם עליית המודעות לאוכל בריא, החל לעלות גם הביקוש לדגן ותיק ובריא זה, ממנו ניתן להפיק שלל לחמים, מאפים ופשטידות טעימות וגם בריאות.

למה לאכול קיש מכוסמין?

קודם כל כדאי לכם לאכול קיש מקמח כוסמין שאנו אופים מכיוון שמדובר במעדן טעים ביותר, המיוצר בקפידה עם חומרי גלם איכותיים. שנית, לקמח כוסמין יש ערכי תזונה בריאים במיוחד. בין היתר כוסמין מכיל אחוזים גבוהים של חלבונים, והוא גם עשיר בסיבי תזונה, במינרלים כמו סידן וברזל, ובויטמינים - בייחוד כאלה מקבוצת B לרבות ויטמין B, ויטמין B3 וויטמין B6. כל זאת לצד ערך גליקמי בינוני עד נמוך והגברה של תחושת שובע. כך תוכלו ליהנות מפרוסה טעימה של פשטידת כוסמין ללא ייסורי מצפון ודאגה לבריאות ולדיאטה.

קישים מופלאים מקמח כוסמין

אנו מכינים קישים מופלאים מקמח כוסמין, טעימים ובריאים ובשלל מילויים. הקישים והפשטידות מתאימים לצמחונים וטבעונים מפני שאינם מכילים שומן או ביצים, מבוססים על בצק טעים ופריך עם עיצוב כפרי מגרה, ועם טעמים של עוד. יחד עם זאת, יש להזהיר כי הפשטידות והקישים שלנו נוטים להיות ממכרים ואחרי שניסיתם אותם פעם אחת תרצו שכל חבר ובן משפחה שלכם יהיה שותף לחוויה טעימה ובריאה זו. 

לצפיה במוצרים לחצו כאן

פשטידת כוסמין

אתם מוזמנים ליהנות מפשטידה מקמח כוסמין באווירה מושלמת בבית הקפה שלנו בראש פינה ,בחנות המפעל הממוקמת בפארק התעשייה דלתון ובחנויות מובחרות.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון – 050-7411940